WYNAJMIJ FOTOBUDKĘ I BAW SIĘ DOBRZE !

Czas wynajmu

Jest to czas pracy budki fotograficznej. Nie liczymy czasu rozłożenia i złożenia sprzętu. Przyjeżdżamy przed imprezą i rozkładamy sprzęt w odpowiednim miejscu. Nad pracą fotobudki zawsze czuwa asystent.

Zdjęcia bez limitu

Każdy pakiet zawiera nielimitowaną liczbę zdjęć wysokiej jakości. Zdjęcia drukowane są w kilka sekund po zrobieniu zdjęcia. Ogranicza nas jedynie czas wynajmu fotobudki.

Gadżety

Każdy pakiet zawiera duży wybór gadżetów tj. maski, peruki, okulary, gadżety na patyczkach ( np. wąsiki, teksty), opaski, kapelusze i wiele innych rekwizytów. Rekwizyty dobieramy tematycznie w zależności od charakteru imprezy.

Wybór formatu i personalizacja zdjęć

Posiadamy duży wybór szablonów zdjęciowych w różnych formatach. Zdjęcia mogą być drukowane w formacie 10x15 cm bądź w paskach 5x15 cm. Klient może decydować ile ma być zdjęć na paskach np. 3,4 szt. Klient wybiera tekst jaki ma znaleźć się pod zdjęciem, w przypadku firm możemy zamieścić logo firmy. Na wydruku drobnym drukiem będzie widoczna również nazwa naszej firmy.

Galeria internetowa chroniona hasłem

Zdjęcia z imprezy, które wykonała fotobudka są zamieszczane na specjalnej stronie internetowej, na której może je obejrzeć. Jest to prywatna galeria internetowa dostępna tylko wpisaniu podanego adresu. 

Pendrive
ze zdjęciami

Po zakończonej imprezie klient dostaje, również PENDRIVE  ze wszystkimi zdjęciami w pełnej rozdzielczości, które będzie mógł wydrukować.

Dojazd
do 40km

Dojeżdżamy do klienta 40 km gratis od Torunia. W przypadku dalszych odległości obowiązuje opłata 0,50 zł / km.

Dostarczenie fotobudki przed rozpoczęciem uroczystości

Fotobudkę rozkładamy/składamy  około  30 min., podczas rozłożenia/złożenia staramy się być  bardzo dyskretni, żeby nie zakłucać uroczystości. Fotobudka jeździ na kółkach, więc można się przemieszać, gdzie tylko klient ma życzenie. 

Księga
Gości

Dodatkową opcją płatną do każdego pakietu jest Księga Gości. Jest to bardzo ciekawa opcja, ponieważ zaraz po wykonaniu sesji goście mogą wkleić zrobione zdjęcie do albumu i napisać coś na pamiątkę. Mamy ponad 200 wzorów do wyboru. Pracujemy w dwoma pracowniami-jedna wykonuje księgi ręcznie , druga wykonująca wydruki w drukarni. Koszt tej usługi od 130,00 zł.

Tła fotograficzne

Dajemy możliwość wyboru tła zdjęciowego ( tła gotowe na stojakach, aktualnie mamy 3 do wyboru) bądź w przypadku wyboru green screen’a nieograniczone możliwości wyboru tła. Dostosowujemy tła do tematyki imprezy oraz potrzeb klienta . 

Przesyłanie zdjęć

Dajemy możliwość przysyłania zdjęć na Facebooka, pocztę bezpośrednio po zrobieniu zdjęć w fotobudce jednakże należy pamiętać , że może to znacznie przedłużać czas poszczególnej sesji zdjęciowej  (może się to wam zwyczajnie nie opłacać ).Dlatego opcje tą proponujemy w usługach min 3 godzinnych.

Kotara

Dajemy możliwość wyboru samych teł na stojakach bądź z kotarą. Kotara daje możliwość poczucia intymności , oddzielenia się od reszty osób (gwarantuje zabawniejsze zdjęcia). Posiadamy kotary w kolorze beżowym, które pięknie komponują się z eleganckimi wystrojami sal.